Головна / Новини / «Книга відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві

«Книга відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві

 
 LDK_1351__
З «Книги відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві 

Дуже вдячні за організацію виставки, за екскурсію проведену для школярів. В України буде краще майбутнє,  якщо є люди, що пам’ятають та шанують Т.Шевченка.
Учні та вчителі середньої школи №64 м. Києва
15.09.2012р.

Проходила поруч і не шкодую, що завітала. Велике спасибі за чудово організовану виставку. Я, звичайно, читала Шевченка, але на виставці я ще більше відчула те, що він хотів передати у своїх творах. Навіть закапали сльози. Зараз в думках любов до рідної землі і такої дорогої мені солов’їної мови, якої мені так бракує у Києві. 
Бакіко Катерина (Львів-Нововолинськ-Київ)
15.09.2012р.
 

Надзвичайно вдячні за організацію такої чудової виставки. У наш час такі заходи дуже корисні.
Святий обов’язок  кожного українця  знати і пам’ятати митців, які впродовж років формували, плекали та розвивали українську культуру.
Щиро вдячні. 
Родина Дуженко  
15.09.2012р.
 

Виставка вражає надзвичайно талановитими роботами.  Те, що український народ талановитий це знали  та знають і його друзі і недруги. Життя геніального  Тараса  Шевченка – це яскравий приклад того, як жилося талановитим українцям у минулому.
І хотілося  щоб ті часи не повернулися. Будемо сподіватися на кращі часи та дякувати нашому Великому Тарасу за його пророчі слова.
Сліпець С.П. 
16.09.2012р.

Дякую організаторам за чудову високопрофесійну (чого так бракує сьогодні)  виставку. Було б дуже гарно  щоб у рік Т.Г.Шевченка виставка була ще продемонстрована і не тільки в Києві.
Співробітники  НМНАП України
.

 
list_ushenko_01

list_from_ministry