Головна / Новини / Святкуємо День Незалежності під Прапором України

Святкуємо День Незалежності під Прапором України

DSC_0833__
Святкуємо День Незалежності під Прапором України

 

За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» 23 серпня у Вінниці відбулося велике міське свято.  У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України після реконструкції  відкрилася  площа Тараса Шевченка, де у березні встановлено пам’ятник  Великому Кобзареві. У своєму виступі в. о. міського голови Сергій Моргунов  зазначив: «Нещодавно громада міста Вінниці разом з благодійними фондами  «Велика родина» та «Подільська громада» зібрали кошти і встановили пам’ятник Тарасу Шевченку. Я вдячний всім, хто підтримав цю ініціативу, а також людям, які вклали сюди свою душу, серце та чимало праці».

На оновленій площі для юних вінничан «Великою родиною»  організовано арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд». Юні художники малювали з натури пам’ятник Тарасу Шевченку. Кожен учасник отримав від Фонду пам’ятний подарунок та диплом учасника.

У Вінницькому обласному художньому музеї  за ініціативи фонду відкрито  виставку «Шевченко. Молодий погляд». В експозиції виставлені  художні роботи вихованців Київської дитячої Академії мистецтв, присвячені  200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.  

Мистецьким подарунком вінничанам від фонду стала шевченківська  концертна програма Національної заслуженої академічної  капели  України «Думка» та вистава «Сни за Кобзарем» у виконанні Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
list_ushenko_01

list_from_ministry