Головна / Новини / Анонсуємо дитяче свято

Анонсуємо дитяче свято

ditu1__ 

28 березня 2015р. о 16.00 у концертному залі  Українського Дому відбудеться фінальний гала-концерт фестивалю української культури, творчості і талантів «Діти за майбутнє України».

Захід проводиться під егідою Міністерства соціальної політики України. Організатори – Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та Благодійний фонд «Велика родина». Партнери – Громадське об’єднання «Рада з екологічної безпеки», Громадянська ініціатива КримSOS, ФК «Маестро».

Мета проекту – мовою дитячої творчості виявити прагнення до єдності України, продемонструвати красу її культурного розмаїття, велич національної духовної традиції. Проект покликаний у складний для країни час підтримати юні виконавчі таланти, відкрити їм перспективу у своїй рідній країні.

У концерті візьмуть участь 50 юних обдарувань зі Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва, Луганська, Донецька, Житомира, Луцька, Рівного, Тернополя та інших міст України. Серед учасників фестивалю вихованці модельних, театральних, хореографічних та вокальних шкіл, таких як «Viva Models», «Indigo», «Art models» та «Веселка». Свої таланти також подарують глядачам діти переселенців із зони АТО, що нині мешкають у Київській області.

Юні митці виступатимуть у різних жанрах: читатимуть вірші видатних українських поетів, співатимуть народні пісні, танці та авторські хореографічні композиції, дефілюватимуть у національному вбранні.

Проект  одержав підтримку з боку відомих митців та зірок української естради. Разом з дітьми на сцену вийдуть скрипалька Майя Онищук, співачка Міла Нітіч, оперна діва Наталія Шелепницька,  учасники популярних телешоу  «Голос країни», «Х-фактор», «Україна має талант», «Фабрика зірок».

На згадку про свято від Благодійного фонду «Велика родина» кожен учасник  отримає пам’ятний подарунок.

 

Шевченко.Проектbanner2