Home / News / Свято дитячої творчості «Діти за майбутнє України»

Свято дитячої творчості «Діти за майбутнє України»


 DSC_0131

28 березня у концертному залі  Українського Дому відбулося свято дитячої творчості - фінальний гала-концерт «Діти за майбутнє України».


Захід проводився під егідою Міністерства соціальної політики України. Організаторами виступили – Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та Благодійний фонд «Велика родина».

На концерті були присутні діти-переселенці із батьками з місць компактного проживання на Київщині. На сцену вийшли 40 юних виконавців зі Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва, Луганська, Донецька, Житомира, Луцька, Рівного, Тернополя та інших міст України.

 Гала-концерт розпочався з Державного Гімну України, який виконали учасники фестивалю разом із дитячою вокальною групою «Band’A». Далі діти із Житомира, Дніпропетровська, Харкова та Тернополя показали  хореографічну композицію «Україно, ми твоя надія». Учасники  свята із Луганська, Донецька та Києва виконали постановку під назвою «Перформанс» хореографа  В. Загоруйка. Діти показали себе як у танцювальних постановках, так і в сольних виступах із зірками естради. Зокрема Людмила Ковальчук з м. Рівного виконала пісню «Мамині очі» спільно із учасником проекту «Голос країни» Миколою Бобриком.

Кульмінаційним номером гала-концерту став символічний віршований діалог хлопчика з Донбасу та дівчинки зі Львова. У римованій формі діти передали весь біль та відчай війни на Сході країни, а також необхідність єднання українського народу. Під час виконання вірша всі учасники фестивалю вийшли на сцену у костюмах янголів, тримаючи у руках свічки. Постановка закінчилась молитвою «За Україну, мир та спокій».

Вітаючи присутніх, голова Наглядової ради фонду Віра Ульянченко наголосила: «Наші діти подають прекрасний приклад добра, краси і дружби. Це надихає надією на світле майбутнє єдиної європейської України».

HU2A0499


Проект «Діти за майбутнє України» одержав підтримку  відомих митців та зірок української естради. Разом з дітьми на сцену виходили заслужена артистка України, оперна діва Наталія Шелепницька, скрипалька Майя Онищук, естрадні співачки Міла Нітіч та Наталія Валевська.

Гала-концерт завершився піснею незабутнього Кузьми Скрябіна – «Сам собі країна», яку разом з дітьми виконали зірки української естради. На сцену із учасниками фестивалю вийшли Дмитро Сисоєв, брати Борисенки, Вадим Олійник, Микита Ломакін, дует «Анна-Марія», Сергій Сисуєв, Лавіка та Ігор Грохоцький.

На згадку про свято від «Великої родини» кожна дитина  отримала пам’ятний подарунок: унікальне видання Кобзаря  та яскраву шевченківську атрибутику.

Повний фотозвіт можна переглянути в розділі "Фото"

 

Shevchenko.Project.Film's historybanner2eng