Головна / Новини / Лист звернення Віктора Ющенко до Путіна та тих, хто разом з ним розв'язав російську війну проти України, а також до російських військових, які виконують злочинні накази своїх командирів (Ukrainian)

Лист звернення Віктора Ющенко до Путіна та тих, хто разом з ним розв'язав російську війну проти України, а також до російських військових, які виконують злочинні накази своїх командирів (Ukrainian)

list_ushenko_01_i

Третій президент України Віктор Ющенко звернувся до Путіна та тих, хто разом з ним розв'язав російську війну проти України, а також до російських військових, які виконують злочинні накази своїх командирів. Ющенко адресує своє сильне емоційне послання не лише Путіну, але й 140-мільйонному «богобоязливому народу» РФ.

«Вам цього Україна ніколи не пробачить! Принаймні у сьогоднішніх поколіннях. Ви — прокляті!
Ви не «визволителі» — ви чума, ви кати, які приносять муки на святу українську землю.
Вас ніхто не кличе й ніхто не хоче бачити вас ні в одному українському домі, ні в одному українському селі та містечку.
Вас сьогодні може з радістю прийняти лише сира Земля. І вона, до речі, це вдало робить сьомий день! Наше майбутнє без вас!
Переконаний, що над вами буде жорстокий людський та Божий суд", — пише колишній гарант. Він нагадує про російську агресію у Придністров'ї, Південній Осетії, Абхазії, Криму, Донбасі, Нагірному Карабаху. Сьогоднішня війна РФ в Україні — це 25-а окупаційна та загарбницька війна, яку веде Московія проти України-Русі. Ющенко також звертається до росіян, які думають, та продовжують підтримувати злочинний режим Путіна й стають співучасниками його злочинів.

«Навчіться думати! Потім говорити. Потім нести відповідальність простої людини Божої, яку Господь наділив совістю та відповідальністю громадянина й привів на цей світ для добрих справ. Ми чекаємо, що ваша совість і обов'язок прокинуться й почнуть голосно говорити. Це ваш обов'язок", — закликає експрезидент України. «Адресату бажаю покінчити зі своїм маніакальним безумством способом, який йому найдоступніший! Іди на х*й! Слава Україні!» — так закінчив своє послання Віктор Ющенко.

list_ushenko_01

 
list_ushenko_01

list_from_ministry