Головна / Про фонд / Подяки

Подяки

НАЕК «Енергоатом»
Висловлюємо  щиру вдячність НАЕК «Енергоатом» (Президент Недашківській Юрій Олександрович) та профспілці компанії за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду «Велика родина».

 

ВАТ «Миронівський хлібопродукт»
Висловлюємо  щиру вдячність ВАТ «Миронівський хлібопродукт» (Голова правління Косюк Юрій Анатолійович)  за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду «Велика родина».

 

Висловлюємо  щиру вдячність Юркевичу Анатолію Івановичу за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду «Велика родина».

 

Висловлюємо щиру вдячність Копиловій Катерині Олександрівні – Голові Державного агентства України з питань кіно  за підтримку ініціативи Фонду щодо створення кінофільму про  Тараса Шевченка та висловлену готовність до співробітництва.


Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів 'Епіцентр К'
 Висловлюємо щиру вдячність керівництву Національної мережі будівельно-господарських гіпермаркетів "Епіцентр К" за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду "Велика родина".

Незалежна асоціації банків України
Висловлюємо  щиру вдячність Незалежній асоціації банків України (виконавчий директор Мамедов Сергій Геннадійович)  за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду «Велика родина».

 

ТМ «Добряна»
Висловлюємо щиру вдячність ТМ «Добряна»  за надання допомоги у здійсненні програм Благодійного фонду «Велика родина».

 

Перший національний канал
Висловлюємо щиру вдячність Першому національному каналу за медіапідтримку діяльності Благодійного фонду «Велика родина».

 

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення
Висловлюємо щиру вдячність Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення (Голова Манжосов Володимир Анатолійович) за медіапідтримку діяльності Благодійного фонду «Велика родина».

 

 
list_ushenko_01

list_from_ministry