Головна / Новини

Новини

Благодійний фонд "Велика Родина" збирає кошти для допомоги в Україні

01_vsu_500
Благодійний фонд "Велика Родина" збирає кошти для допомоги в Україні на потреби:

Допомога військовим

Збір коштів на потреби захисників України - Територіальної оборони, Збройних Сил України, Національної гвардії та інших військових формувань ЗСУ.

Медична допомога

Медичні засоби, ліки для військових та цивільних, медичне обладнання для шпиталів. 

Гуманітарна допомога

Допомога жінкам із дітьми та людям похилого віку в Україні, які залишились без житла або змушені евакуюватися із зон бойових дій.


Реквізити Благодійного фонду «Велика Родина»  

ГРН UAH

БАНК

ПАТ  "ПУМБ"

Адреса

м.Київ

МФО

334851

Назва фонду

Благодійний фонд "Велика родина"

IBAN

UA413348510000000002600182745

ЄДРПОУ

33295255

Призначення платежу

Благодійна фінансова допомога


REQUEST FOR PAYMENT 

EURO, USD

Bank name

FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK

SWIFT BIC

FUIBUA2X

Address

Kyiv, Ukraine Staronavodnytska Street, 13, Zip code 01015

MFO (Bank)

334851

Beneficiary

Charity Fund “Velyka Rodyna”

Account Number,

IBAN

UA303348510000000002600536896

Code Beneficiary

33295255

Purpose of payment

Charitable financial assistance

 

 

 

 

Лист звернення щодо надання гумонітарної допомоги

list_from_ministry_i

Міністерство аграрної політики та продовольства України та Міністерство соціальної політики України звернулись до Благодійного фонду "Велика Родина" з проханням взяти участь у формуванні продуктових наборів задля забезпечення населення продуктами харчування.

Скан оринінала листа додається
   

Лист звернення Віктора Ющенко до Путіна та тих, хто разом з ним розв'язав російську війну проти України, а також до російських військових, які виконують злочинні накази своїх командирів (Ukrainian)

list_ushenko_01_i


Третій президент України Віктор Ющенко звернувся до Путіна та тих, хто разом з ним розв'язав російську війну проти України, а також до російських військових, які виконують злочинні накази своїх командирів. Ющенко адресує своє сильне емоційне послання не лише Путіну, але й 140-мільйонному «богобоязливому народу» РФ.

«Вам цього Україна ніколи не пробачить! Принаймні у сьогоднішніх поколіннях. Ви — прокляті!
Ви не «визволителі» — ви чума, ви кати, які приносять муки на святу українську землю.
Вас ніхто не кличе й ніхто не хоче бачити вас ні в одному українському домі, ні в одному українському селі та містечку.
Вас сьогодні може з радістю прийняти лише сира Земля. І вона, до речі, це вдало робить сьомий день! Наше майбутнє без вас!
Переконаний, що над вами буде жорстокий людський та Божий суд", — пише колишній гарант. Він нагадує про російську агресію у Придністров'ї, Південній Осетії, Абхазії, Криму, Донбасі, Нагірному Карабаху. Сьогоднішня війна РФ в Україні — це 25-а окупаційна та загарбницька війна, яку веде Московія проти України-Русі. Ющенко також звертається до росіян, які думають, та продовжують підтримувати злочинний режим Путіна й стають співучасниками його злочинів.

«Навчіться думати! Потім говорити. Потім нести відповідальність простої людини Божої, яку Господь наділив совістю та відповідальністю громадянина й привів на цей світ для добрих справ. Ми чекаємо, що ваша совість і обов'язок прокинуться й почнуть голосно говорити. Це ваш обов'язок", — закликає експрезидент України. «Адресату бажаю покінчити зі своїм маніакальним безумством способом, який йому найдоступніший! Іди на х*й! Слава Україні!» — так закінчив своє послання Віктор Ющенко.   

Шевченкіана для освітян

За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» видано серію книжок «Шевченкіана для освітян» авторства письменника, дослідника, доктора філософських наук Жадька Віктора Олексійовича. Це унікальне видання на основі великого фактологічного матеріалу відтворює подробиці різних періодів життя та творчості Великого Кобзаря.  Зміст дослідження орієнтовано на науковців, шевченкознавців, викладачів української  літератури та історії  та широке коло читачів.

Напередодні 1 вересня весь тираж  передано до навчальних закладів для використання у навчальному процесі. Шевченко – безмежне поле для виховання та розвитку молоді. Серія книжок «Шевченкіана для освітян» прийде на допомогу кожному, хто воліє відкрити нетривіальні сторінки життєпису Великого Українця, пізнати смислові коди його творів, знайти дидактичні можливості для формування нехрестоматійного образу поета.


 

 

 

   

Допоможемо медицині разом!

Допоможемо медицині разом!
28.12. 2020
У 2020 р. робота Благодійного фонду «Велика родина» була зосереджена на наданні благодійної допомоги у сфері медицини  та охорони здоров’я. В умовах пандемії Наглядова Рада Фонду визначила цей напрямок діяльності як пріоритетний.
На початку року було  укладено Договір  про співпрацю з Київським  обласним онкологічним диспансером.  За договором для потреб медичного закладу Фондом було закуплено автомобіль Ravon R4 Optimum MT; холодильне обладнання SNAIGE CD 350-100D (2 од.); медичне обладнання  фірми «Карл Шторц» (4 од); захисні протиепідемічні костюми (100 од.),  комп'ютерне обладнання та комплектуючі до нього (12 од).
27 грудня за допомогою Фонду автопарк онкодиспансеру поповнився автомобілем швидкої медичної допомоги Ford Transit. Передача відбулася на засадах благодійності.
У 2020 р. робота Благодійного фонду «Велика родина» була зосереджена на наданні благодійної допомоги у сфері медицини  та охорони здоров’я. В умовах пандемії Наглядова Рада Фонду визначила цей напрямок діяльності як пріоритетний.
На початку року було  укладено Договір  про співпрацю з Київським  обласним онкологічним диспансером.  За договором для потреб медичного закладу Фондом було закуплено автомобіль Ravon R4 Optimum MT; холодильне обладнання SNAIGE CD 350-100D (2 од.); медичне обладнання  фірми «Карл Шторц» (4 од); захисні протиепідемічні костюми (100 од.),  комп'ютерне обладнання та комплектуючі до нього (12 од).
27 грудня за допомогою Фонду автопарк онкодиспансеру поповнився автомобілем швидкої медичної допомоги Ford Transit. Передача відбулася на засадах благодійності.
   

«Тарас. Повернення»: новий кінофільм про Т.Шевченка

20011 листопада 2019 року у МКЦ Прометей (м.Бровари) відбувся допрем’єрний показ повнометражного художнього фільму «Тарас. Повернення» режисера Олександра Денисенка.

У 2012 році сценарій О.Денисенка став переможцем Міжнародного конкурсу кіносценаріїв фільму про Шевченка, який було оголошено і проведено Благодійним фондом «Велика родина». З часом творчий замисел митця втілився у новітній кінотвір про Великого Кобзаря.

Фільм розповідає про Тараса Шевченка на засланні. Сюжет  побудований на драматичній історії останніх тижнів перебування поета в Новопетрівській фортеці на Мангистау (Казахстан) перед самим його звільненням з солдатчини.

Кінопоказ викликав жваву реакцію глядачів, які мали гарну нагоду задати режисеру запитання щодо сюжету та історії створення кінострічки. У своєму виступі О.Денисенко щиро подякував Благодійному фонду «Велика родина» за безцінну допомогу на етапі роботи зі сценарієм.
«Україна нарешті має новітнє кіно про Шевченка. Ми довго чекали на нього. Творчому колективу вдалося показати несподіваного, нехрестоматійного Тараса. Жага свободи і воля головного героя дуже співзвучні з сьогоденням, сучасними настроями українців. Дуже важливо, аби фільм вийшов у прокат, де, переконана, він знайде свого глядача»,- наголосила  у своєму виступі Голова Наглядової ради Фонду Віра Ульянченко.
   

АНОНС
 

27 вересня 2019 року в Національній опері України перед початком опери «Фауст» відбудеться урочиста церемонія передачі театру сучасних мультимедійних проекторів – грантової допомоги уряду Японії в рамках Програми підтримки культурних проектів «КУСАНОНЕ».

 

Закупівлю та поставку обладнання  здійснено Благодійним фондом «Велика родина». Залучення неурядової громадської організації до освоєння гранту було умовою програми «КУСАНОНЕ». Робота здійснювалася у відповідності до умов Грантового контракту між Посольством Японії в Україні та Фондом під наглядом аудиторів. Співробітники "Великої родини" працювали на волонтерських засадах, розглядаючи свою роботу як благодійній внесок у розвиток національної культури та мистецтва.

Завдяки грантовій допомозі, Національна опера України отримала: лазерний проектор Panasonic PT-RZ21 яскравістю 20 000 lm та лазерні проектори Panasonic PT-RZ120 яскравістю 12000 lm (2 одиниці). Цей грант є частиною Офіційної Допомоги Розвитку (ODA) Уряду Японії. З початку встановлення дипломатичних відносин у 1992 році Японія надала Україні допомогу на загальну суму понад 3,1 млрд. дол. США.

Брифінг для журналистів відбудеться перед виставою з 18:30 до 18:50 у великому фойє 2 поверху театру.

   
list_ushenko_01

list_from_ministry