Головна / Новини

Новини

Розвиваємо партнерство

logo_color_Converted__
Розвиваємо партнерство
 

        Благодійний фонд «Велика родина» розвиває партнерство із Всеукраїнським об'єднанням "ЗАСТУП" (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) у сфері соціальної та культурної підтримки українського села. 

26 липня у Києві відбувся Форум Всеукраїнського об'єднання "ЗАСТУП", на який з’їхалося понад чотири тисячі представників сільських громад та  агровиробників з метою  привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора та  розвитку сільських територій.

На форумі виступила голова Наглядової Ради фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, яка зокрема зазначила: «Велика родина» сьогодні присутня на поважному форумі, бо поділяємо засадничі орієнтири «ЗАСТУПУ». Обидві наші фундації є виявом самоорганізації суспільства задля вирішення  наболілих  проблем. Їх безліч. А відтак маємо не спостерігати, а діяти! Не скаржитися, а боротися! Не просити, а  пропонувати! Покладатися маємо передусім на себе, власну волю та розум.  Такою є вимога нашого часу». 

Повний текст виступу читати тут

 

 

Юні таланти – Шевченку!

2


11 березня  у Музеї історії міста Києва відбулося урочисте відкриття виставки дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», яка присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Дізнатися більше
 

Відкриття пам’ятника Великому Кобзареві

vinitsa


З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  9 березня 2014 року об 11.00 на площі Т.Шевченка у м. Вінниця відбудеться урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку.

Дізнатися більше
   

Гнідин вшановує Шевченка

g


Фонд «Велика родина» підтримав громадську ініціативу «Пам’ятник Кобзареві у Гнідині буде!», надавши благодійну допомогу на спорудження монументу.

Дізнатися більше
 

Запрошуємо на виставку «Шевченко. Молодий погляд»

A_3-01__


Благодійний фонд «Велика родина» запрошує відвідати виставку дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Дізнатися більше
   

Готуємося до Шевченківської виставки

phoca_thumb_l_dsc_3352__


У межах проекту «Шевченку 200» Благодійний фонд «Велика родина» у партнерстві з Київською міською державною адміністрацією та Національною спілкою художників України приступив до підготовки виставки дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Дізнатися більше
 

Спільна прес-конференція

2013

  
15 жовтня 2013року  відбулася спільна прес-конференція Вінницької міської ради, Вінницької обласної державної адміністрації та благодійних фондів «Подільська громада» і «Велика родина» де  був представлений проект пам’ятника Тарасу Шевченку, який буде встановлений у місті Вінниці.
 Із  звітом  про прес – конференцію можна ознайомитись тут:
http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=775

   

Шевченко.Проектbanner2