Головна / Новини

Новини

«Книга відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві

LDK_1351__

 
 
З «Книги відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві 

Дізнатися більше
 

Презентація художньої виставки «Наш Тарас» у виставковому залі Національної спілки художників України

LDK_1213__


7 вересня у виставковому залі Національної спілки художників України у присутності численних  шанувальників мистецтва відбулася урочиста презентація художньої  виставки «Наш Тарас», присвяченої  200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
 

Подарунок вінничанам на День незалежності України

den

 
У визначальний для держави день – відзначення 21-ї річниці незалежності України, 24 серпня  у Вінниці  відбулося велике мистецьке свято, присвячене 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Дізнатися більше
   

Художня виставка «Наш Тарас» у Вінниці

virsh


Завдяки Благодійному фонду «Велика родина» у партнерстві з Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та Національною спілкою художників України,  з 22 по 26 серпня в Експоцентрі  Вінницької торгово-промислової палати вінничани мали можливість ознайомитись з експозицією художньої виставки «Наш Тарас», присвяченої  200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Дізнатися більше
 

Фонд підтримав Соловецьку прощу-2012

clip_image002__


З підтримки Фонду з 2 по 11 серпня українська делегація взяла участь у заходах із вшанування пам’яті жертв Великого терору 1937-1938 рр. в урочищі Сандармох (Карелія) та на Соловецьких островах (Російська Федерація). 

Дізнатися більше
   

Запрошуємо до Вінниці на шевченківське свято

Vinn


24 серпня 2012 року у День Незалежності України у Вінниці відбудеться велике мистецьке свято, присвячене 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Свято організоване за ініціативи та підтримки «Великої родини» у партнерстві із Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою, Національною спілкою художників України.

Дізнатися більше
 

Нове партнерство

Bronuk

         

30 травня 2012 року у м. Вінниці відбулося підписання договору про співпрацю між Благодійним фондом «Велика Родина» і  Благодійним фондом «Подільська громада». У присутності мера Вінниці В. Гройсмана, заступника Голови ОДА Л.Спиридонової, представників громадських організацій та преси  договір підписали  Президент «Великої Родини» Ю.Рубан та Голова правління «Подільської громади» В. Бронюк.

Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2