Головна / Новини

Новини

Увага! Зміни в умовах конкурсу кінопроектів

З метою надання авторам додаткового часу для створення якісних текстів сценаріїв та підготовки до пітчингу, враховуючи побажання конкурсантів, 22 грудня 2011 року правління Фонду «Велика родина» ухвалило рішення про внесення змін до п. 2.2. умов конкурсу кінопроектів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Дізнатися більше
 

Інтерпретація Тараса Шевченка вимагає неймовірних зусиль

До присутніх на церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступив мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України  Вадим Скуратівський.

Дізнатися більше
 

Наша дорога до Шевченка – це наша дорога до самих себе

Оксана Забужко

 На церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступила письменниця Оксана Забужко.

Дізнатися більше
   

Час звернутися до Шевченка

_Q0G8550__

 Церемонію оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, відкрила Голова наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, яка звернулася до присутніх з наступними словами.

Дізнатися більше
 

Оголошено переможців першого етапу Конкурсу кінопроектів

_Q0G8848__

22 листопада в Українському Домі відбулась церемонія оголошення переможців першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
   

Дуже важливо, щоб тему Шевченка суспільство відчуло як свою

Таку думку висловила голова наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко у розмові з кореспондентом «Комсомольської правди в Україні».

Дізнатися більше
 

Журі визначило переможців

15 листопада відбулось підсумкове засідання журі першого туру Конкурсу кінопроектів на кращий ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка, на якому  визначено трьох переможців.

Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2