Головна / Новини

Новини

Дуже важливо, щоб тему Шевченка суспільство відчуло як свою

Таку думку висловила голова наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко у розмові з кореспондентом «Комсомольської правди в Україні».

Дізнатися більше
 

Журі визначило переможців

15 листопада відбулось підсумкове засідання журі першого туру Конкурсу кінопроектів на кращий ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка, на якому  визначено трьох переможців.

Дізнатися більше
 

Перший етап конкурсу кінопроектів вийшов на фінішну пряму

15 листопада відбудеться підсумкове засідання журі, яке визначить кращі сценарні заявки  на  ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
   

Подачу сценарних розробок завершено

Відповідно до умов конкурсу кінопроектів Всеукраїнський благодійний фонд «Велика родина» завершив прийом сценарних заявок (тритментів) на кращий ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
 

З’явились перші учасники конкурсу

До Фонду «Велика родина» надійшли перші сценарні розробки (тритменти) на конкурс кінопроектів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Вони передані на розгляд журі конкурсу.

Дізнатися більше
   

Здобуваємо нових партнерів

Благодійний фонд «Велика родина» розробляє пропозиції щодо співробітництва із Державним агентством України з питань кіно, яке підтримало ініціативу щодо створення кінофільму про  Тараса Шевченка і висловило зацікавленість у співробітництві у межах даного кінопроекту.

Дізнатися більше
 

Відбулось установче засідання журі першого туру Конкурсу кінопроектів

_Q0G8550__


20 вересня відбулось установче засідання журі першого туру Конкурсу кінопроектів на кращий художній фільм про Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2