Головна / Новини

Новини

ПРОЩА ПО УКРАЇНІ

DSC_1413__


Цьогоріч, вперше за останні роки,офіційні заходи з нагоди роковин Великого терору 1937-1038 років, які відбуваються в урочищі Сандармох та на Соловецьких островах, у зв’язку з агресією Росії відносно нашої держави  не змогла  відвідати українська делегація.

Дізнатися більше
 

Святкуємо День Незалежності під Прапором України

DSC_0833__


Святкуємо День Незалежності під Прапором України

 

За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» 23 серпня у Вінниці відбулося велике міське свято.  У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України після реконструкції  відкрилася  площа Тараса Шевченка, де у березні встановлено пам’ятник  Великому Кобзареві. У своєму виступі в. о. міського голови Сергій Моргунов  зазначив: «Нещодавно громада міста Вінниці разом з благодійними фондами  «Велика родина» та «Подільська громада» зібрали кошти і встановили пам’ятник Тарасу Шевченку. Я вдячний всім, хто підтримав цю ініціативу, а також людям, які вклали сюди свою душу, серце та чимало праці».
Дізнатися більше
 

Розвиваємо партнерство

logo_color_Converted__
Розвиваємо партнерство
 

        Благодійний фонд «Велика родина» розвиває партнерство із Всеукраїнським об'єднанням "ЗАСТУП" (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) у сфері соціальної та культурної підтримки українського села. 

26 липня у Києві відбувся Форум Всеукраїнського об'єднання "ЗАСТУП", на який з’їхалося понад чотири тисячі представників сільських громад та  агровиробників з метою  привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора та  розвитку сільських територій.

На форумі виступила голова Наглядової Ради фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, яка зокрема зазначила: «Велика родина» сьогодні присутня на поважному форумі, бо поділяємо засадничі орієнтири «ЗАСТУПУ». Обидві наші фундації є виявом самоорганізації суспільства задля вирішення  наболілих  проблем. Їх безліч. А відтак маємо не спостерігати, а діяти! Не скаржитися, а боротися! Не просити, а  пропонувати! Покладатися маємо передусім на себе, власну волю та розум.  Такою є вимога нашого часу». 

Повний текст виступу читати тут

 

   

Юні таланти – Шевченку!

2


11 березня  у Музеї історії міста Києва відбулося урочисте відкриття виставки дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», яка присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Дізнатися більше
 

Відкриття пам’ятника Великому Кобзареві

vinitsa


З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  9 березня 2014 року об 11.00 на площі Т.Шевченка у м. Вінниця відбудеться урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку.

Дізнатися більше
   

Гнідин вшановує Шевченка

g


Фонд «Велика родина» підтримав громадську ініціативу «Пам’ятник Кобзареві у Гнідині буде!», надавши благодійну допомогу на спорудження монументу.

Дізнатися більше
 

Запрошуємо на виставку «Шевченко. Молодий погляд»

A_3-01__


Благодійний фонд «Велика родина» запрошує відвідати виставку дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2