Home / News

News

Про оголошення результатів Конкурсу

____3


6 березня 2012
року відбудеться  засідання журі, на якому будуть  підбиті підсумки Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Read more
 

Увага! Оголошення!

5 березня 2012 року відбудеться заключний етап Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Благодійний фонд «Велика родина» запрошує на публічний захист кіносценаріїв, створених конкурсантами на основі тритментів, відібраних у першому етапі конкурсу.

Пітчинг проходитиме у Кобзарській світлиці Українського Дому (вул. Хрещатик, 2). Початок о 15:00. Вхід вільний.
Read more
   

Завершено прийом сценаріїв

shev

 У відповідності до умов Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, Благодійний фонд «Велика родина» завершив прийом сценаріїв для участі у заключному етапі конкурсу (пітчингу).
 

Read more
   

Ініціативи Фонду

shevchenko_karandash

У зв’язку із наближенням знакової ювілейної дати — 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, Благодійний Фонд «Велика родина» виступив з ініціативами щодо повернення міському парку ім. Леніна у м. Херсон його історичної назви — Тарасо-Шевченківський, а також перейменування міського парку 50-річчя Жовтня у м. Черкаси на Парк імені Тараса Григоровича Шевченка.

Read more
   

Увага! Зміни в умовах конкурсу кінопроектів

З метою надання авторам додаткового часу для створення якісних текстів сценаріїв та підготовки до пітчингу, враховуючи побажання конкурсантів, 22 грудня 2011 року правління Фонду «Велика родина» ухвалило рішення про внесення змін до п. 2.2. умов конкурсу кінопроектів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Read more
   

Інтерпретація Тараса Шевченка вимагає неймовірних зусиль

До присутніх на церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступив мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України  Вадим Скуратівський.

Read more
   

Наша дорога до Шевченка – це наша дорога до самих себе

Оксана Забужко

 На церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступила письменниця Оксана Забужко.

Read more
   
list_ushenko_en_01
list_from_ministry_en