Головна / Новини

Новини

Свято дитячої творчості «Діти за майбутнє України»

DSC_0131


 

28 березня у концертному залі  Українського Дому відбулося свято дитячої творчості - фінальний гала-концерт «Діти за майбутнє України».


Захід проводився під егідою Міністерства соціальної політики України. Організаторами виступили – Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та Благодійний фонд «Велика родина».

На концерті були присутні діти-переселенці із батьками з місць компактного проживання на Київщині. На сцену вийшли 40 юних виконавців зі Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва, Луганська, Донецька, Житомира, Луцька, Рівного, Тернополя та інших міст України.

Дізнатися більше
 

Анонсуємо дитяче свято

ditu1__

 

28 березня 2015р. о 16.00 у концертному залі  Українського Дому відбудеться фінальний гала-концерт фестивалю української культури, творчості і талантів «Діти за майбутнє України».

Дізнатися більше
   

ПРОЩА ПО УКРАЇНІ

DSC_1413__


Цьогоріч, вперше за останні роки,офіційні заходи з нагоди роковин Великого терору 1937-1038 років, які відбуваються в урочищі Сандармох та на Соловецьких островах, у зв’язку з агресією Росії відносно нашої держави  не змогла  відвідати українська делегація.

Дізнатися більше
   

Святкуємо День Незалежності під Прапором України

DSC_0833__


Святкуємо День Незалежності під Прапором України

 

За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» 23 серпня у Вінниці відбулося велике міське свято.  У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України після реконструкції  відкрилася  площа Тараса Шевченка, де у березні встановлено пам’ятник  Великому Кобзареві. У своєму виступі в. о. міського голови Сергій Моргунов  зазначив: «Нещодавно громада міста Вінниці разом з благодійними фондами  «Велика родина» та «Подільська громада» зібрали кошти і встановили пам’ятник Тарасу Шевченку. Я вдячний всім, хто підтримав цю ініціативу, а також людям, які вклали сюди свою душу, серце та чимало праці».
Дізнатися більше
   

Розвиваємо партнерство

logo_color_Converted__
Розвиваємо партнерство
 

        Благодійний фонд «Велика родина» розвиває партнерство із Всеукраїнським об'єднанням "ЗАСТУП" (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) у сфері соціальної та культурної підтримки українського села. 

26 липня у Києві відбувся Форум Всеукраїнського об'єднання "ЗАСТУП", на який з’їхалося понад чотири тисячі представників сільських громад та  агровиробників з метою  привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора та  розвитку сільських територій.

На форумі виступила голова Наглядової Ради фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, яка зокрема зазначила: «Велика родина» сьогодні присутня на поважному форумі, бо поділяємо засадничі орієнтири «ЗАСТУПУ». Обидві наші фундації є виявом самоорганізації суспільства задля вирішення  наболілих  проблем. Їх безліч. А відтак маємо не спостерігати, а діяти! Не скаржитися, а боротися! Не просити, а  пропонувати! Покладатися маємо передусім на себе, власну волю та розум.  Такою є вимога нашого часу». 

Повний текст виступу читати тут

 

   

Юні таланти – Шевченку!

2


11 березня  у Музеї історії міста Києва відбулося урочисте відкриття виставки дитячих художніх робіт «Шевченко. Молодий погляд», яка присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Дізнатися більше
   

Відкриття пам’ятника Великому Кобзареві

vinitsa


З нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  9 березня 2014 року об 11.00 на площі Т.Шевченка у м. Вінниця відбудеться урочисте відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку.

Дізнатися більше
   
list_ushenko_01

list_from_ministry