Головна / Новини

Новини

Запрошуємо на Шевченківський арт-пленер

Shev_nevs


Благодійний Фонд «Велика родина» запрошує молодих художників віком від 10 до 17 років до участі в арт-пленері «Шевченко. Молодий погляд» для малювання з натури пам’ятника Тарасу Шевченку або Червоного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
 

Прем’єра музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом»:

opera__


Світовою прем’єрою музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом» Україна відзначає день пам’яті свого Пророка - Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
 

Культурно-мистецький проект «Шевченку-200» на старті

VT6N0186__


У 2013 році «Велика родина» продовжуватиме активну роботу з підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у рамках культурно-мистецького проекту «Шевченку – 200». Про орієнтовний план заходів читайте тут.

Нагадуємо, що першою подією проекту стане прем’єра музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом», яка відбудеться 10 березня 2013 року о 18.00 у Національній опері України.

   

Шевченко на Першому

taras


Перший Національний анонсував, що у 2013 році творчість Великого Кобзаря стане однією з головних складових програмного наповнення каналу  http://1tv.com.ua/uk/about/news/2013/02/13/34771.

Дізнатися більше
 

Запрошуємо на прем’єру

opera


Благодійний фонд «Велика родина»

       10 березня 2013 року о 18.00

запрошує до Національної опери України на прем’єру

Дізнатися більше
   

«Книга відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві

LDK_1351__

 
 
З «Книги відгуків» художньої виставки «Наш Тарас» у Києві 

Дізнатися більше
 

Презентація художньої виставки «Наш Тарас» у виставковому залі Національної спілки художників України

LDK_1213__


7 вересня у виставковому залі Національної спілки художників України у присутності численних  шанувальників мистецтва відбулася урочиста презентація художньої  виставки «Наш Тарас», присвяченої  200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2