Головна / Новини

Новини

Вшановуючи пам’ять загиблих співвітчизників

sandarmox__


За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» делегація української громадськості здійснила місію пам’яті, відвідала місця масового ув’язнення, страт та поховання наших співвітчизників – жертв Великого Терору.

Дізнатися більше
 

Малюємо Великого Кобзаря: арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд»

ditu

25 травня у Києві відбувся арт-пленер «Шевченко. Молодий погляд», організований Благодійним фондом «Велика родина» у партнерстві із Київською міською державною адміністрацією.
Дізнатися більше
   

У «Софії Київській» поминали Великого Кобзаря

xor__

22 травня, у день перепоховання в Україні Тараса Шевченка, Україна віддає данину пам’яті своєму Пророкові.
Дізнатися більше
   

Пом’янемо Тараса Шевченка

sofija_kievskaja


Благодійний фонд «Велика родина» запрошує  22 травня 2013 року о 19.00 до Софії Київській, де відбудеться поминальний вечір з нагоди перепоховання в Україні Тараса Шевченка.

У програмі вечора хоровий концерт Валентина Сильвестрова «Псалми Шевченкові» у виконанні камерного хору «Київ».

   

Запрошуємо на Шевченківський арт-пленер

Shev_nevs


Благодійний Фонд «Велика родина» запрошує молодих художників віком від 10 до 17 років до участі в арт-пленері «Шевченко. Молодий погляд» для малювання з натури пам’ятника Тарасу Шевченку або Червоного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
   

Прем’єра музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом»:

opera__


Світовою прем’єрою музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом» Україна відзначає день пам’яті свого Пророка - Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
   

Культурно-мистецький проект «Шевченку-200» на старті

VT6N0186__


У 2013 році «Велика родина» продовжуватиме активну роботу з підготовки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у рамках культурно-мистецького проекту «Шевченку – 200». Про орієнтовний план заходів читайте тут.

Нагадуємо, що першою подією проекту стане прем’єра музичного твору Євгена Станковича «Страсті за Тарасом», яка відбудеться 10 березня 2013 року о 18.00 у Національній опері України.

   
list_ushenko_01

list_from_ministry