Головна / Новини

Новини

Подарунок вінничанам на День незалежності України

den

 
У визначальний для держави день – відзначення 21-ї річниці незалежності України, 24 серпня  у Вінниці  відбулося велике мистецьке свято, присвячене 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Дізнатися більше
 

Художня виставка «Наш Тарас» у Вінниці

virsh


Завдяки Благодійному фонду «Велика родина» у партнерстві з Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та Національною спілкою художників України,  з 22 по 26 серпня в Експоцентрі  Вінницької торгово-промислової палати вінничани мали можливість ознайомитись з експозицією художньої виставки «Наш Тарас», присвяченої  200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Дізнатися більше
 

Фонд підтримав Соловецьку прощу-2012

clip_image002__


З підтримки Фонду з 2 по 11 серпня українська делегація взяла участь у заходах із вшанування пам’яті жертв Великого терору 1937-1938 рр. в урочищі Сандармох (Карелія) та на Соловецьких островах (Російська Федерація). 

Дізнатися більше
   

Запрошуємо до Вінниці на шевченківське свято

Vinn


24 серпня 2012 року у День Незалежності України у Вінниці відбудеться велике мистецьке свято, присвячене 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

Свято організоване за ініціативи та підтримки «Великої родини» у партнерстві із Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою, Національною спілкою художників України.

Дізнатися більше
 

Нове партнерство

Bronuk

         

30 травня 2012 року у м. Вінниці відбулося підписання договору про співпрацю між Благодійним фондом «Велика Родина» і  Благодійним фондом «Подільська громада». У присутності мера Вінниці В. Гройсмана, заступника Голови ОДА Л.Спиридонової, представників громадських організацій та преси  договір підписали  Президент «Великої Родини» Ю.Рубан та Голова правління «Подільської громади» В. Бронюк.

Дізнатися більше
   

Діалоги навколо Шевченка

DSC09496__


22 травня 2012 року в приміщенні харківської галереї «Маестро» за підтримки Благодійного Фонду «Велика Родина» відбулося засідання круглого столу «Від Шевченка і далі: бачення історії в національному русі українців у ХІХ-ХХІ століттях».

Дізнатися більше
 

Ми - у Книзі рекордів України

Kniga


Арт- пленер «Шевченко. Молодий погляд»  офіційно зареєстровано у Книзі рекордів України. У пленері взяли участь 345 молодих художників Харківщини.

   

Шевченко.Проектbanner2