Головна / Новини

Новини

До дня перепоховання Тараса Шевченка

default_1__


22 травня 2012 року, у день перепоховання Т.Г.Шевченка, у Харкові на сцені Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка пройде вистава Черкаського академічного музично-драматичного театру «Тарас. Слова» за п’єсою Богдана Стельмаха. Режисер проекту – Сергій Проскурня.

Дізнатися більше
 

Увага! Оголошення!

Благодійний Фонд «Велика Родина» повідомляє, що закритий конкурс скульптурних композицій, оголошений з метою збагачення і доповнення декоративно-ландшафтного простору міського Саду ім. Т.Г. Шевченка у м. Харкові, не відбувся через недотримання його учасниками термінів подачі робіт на розгляд журі.

Дізнатися більше
 

Оголошується конкурс

ContentImag


Благодійний Фонд «Велика Родина» в рамках проведення арт-пленеру «Шевченко. Присутність» у місті Харкові (20 травня 2012 року) оголошує закритий конкурс скульптурних композицій.

Дізнатися більше
   

До ювілею Великого Кобзаря

images_

 


Реалізуючи культурницький проект «Шевченко», Фонд «Велика родина» надав благодійну допомогу:
Дізнатися більше
 

Конкурс кінопроектів завершено

_009__


5 березня  в Кобзарській світлиці Українського дому відбулася відкрита презентація (пітчинг)  кінопроектів, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. До складу журі завершального етапу Конкурсу увійшли:

Дізнатися більше
   

Про оголошення результатів Конкурсу

____3


6 березня 2012
року відбудеться  засідання журі, на якому будуть  підбиті підсумки Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
 

Увага! Оголошення!

5 березня 2012 року відбудеться заключний етап Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Благодійний фонд «Велика родина» запрошує на публічний захист кіносценаріїв, створених конкурсантами на основі тритментів, відібраних у першому етапі конкурсу.

Пітчинг проходитиме у Кобзарській світлиці Українського Дому (вул. Хрещатик, 2). Початок о 15:00. Вхід вільний.
Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2