Головна / Новини

Новини

Запрошуємо до Харкова на шевченківське свято

a


20 травня 2012 року у міському Саду ім. Т.Г.Шевченка м. Харкова до ювілею Великого Кобзаря відбудеться велике літературно-мистецьке свято «В сім’ї вольній, новій».

Дізнатися більше
 

Осмислюючи спадщину Шевченка

097_f_f


Благодійний Фонд «Велика родина» підтримав ініціативу харківських науковців щодо проведення круглого столу «Від Шевченка і далі: бачення історії в національному русі українців у ХІХ-ХХІ століттях».

Дізнатися більше
   

До дня перепоховання Тараса Шевченка

default_1__


22 травня 2012 року, у день перепоховання Т.Г.Шевченка, у Харкові на сцені Харківського академічного українського драматичного театру ім. Т. Шевченка пройде вистава Черкаського академічного музично-драматичного театру «Тарас. Слова» за п’єсою Богдана Стельмаха. Режисер проекту – Сергій Проскурня.

Дізнатися більше
   

Увага! Оголошення!

Благодійний Фонд «Велика Родина» повідомляє, що закритий конкурс скульптурних композицій, оголошений з метою збагачення і доповнення декоративно-ландшафтного простору міського Саду ім. Т.Г. Шевченка у м. Харкові, не відбувся через недотримання його учасниками термінів подачі робіт на розгляд журі.

Дізнатися більше
   

Оголошується конкурс

ContentImag


Благодійний Фонд «Велика Родина» в рамках проведення арт-пленеру «Шевченко. Присутність» у місті Харкові (20 травня 2012 року) оголошує закритий конкурс скульптурних композицій.

Дізнатися більше
   

До ювілею Великого Кобзаря

images_

 


Реалізуючи культурницький проект «Шевченко», Фонд «Велика родина» надав благодійну допомогу:
Дізнатися більше
   

Конкурс кінопроектів завершено

_009__


5 березня  в Кобзарській світлиці Українського дому відбулася відкрита презентація (пітчинг)  кінопроектів, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. До складу журі завершального етапу Конкурсу увійшли:

Дізнатися більше
   
list_ushenko_01

list_from_ministry