Головна / Новини

Новини

Про оголошення результатів Конкурсу

____3


6 березня 2012
року відбудеться  засідання журі, на якому будуть  підбиті підсумки Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
 

Увага! Оголошення!

5 березня 2012 року відбудеться заключний етап Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Благодійний фонд «Велика родина» запрошує на публічний захист кіносценаріїв, створених конкурсантами на основі тритментів, відібраних у першому етапі конкурсу.

Пітчинг проходитиме у Кобзарській світлиці Українського Дому (вул. Хрещатик, 2). Початок о 15:00. Вхід вільний.
Дізнатися більше
   

Завершено прийом сценаріїв

shev

 У відповідності до умов Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, Благодійний фонд «Велика родина» завершив прийом сценаріїв для участі у заключному етапі конкурсу (пітчингу).
 

Дізнатися більше
   

Ініціативи Фонду

shevchenko_karandash

У зв’язку із наближенням знакової ювілейної дати — 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, Благодійний Фонд «Велика родина» виступив з ініціативами щодо повернення міському парку ім. Леніна у м. Херсон його історичної назви — Тарасо-Шевченківський, а також перейменування міського парку 50-річчя Жовтня у м. Черкаси на Парк імені Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
   

Увага! Зміни в умовах конкурсу кінопроектів

З метою надання авторам додаткового часу для створення якісних текстів сценаріїв та підготовки до пітчингу, враховуючи побажання конкурсантів, 22 грудня 2011 року правління Фонду «Велика родина» ухвалило рішення про внесення змін до п. 2.2. умов конкурсу кінопроектів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Дізнатися більше
   

Інтерпретація Тараса Шевченка вимагає неймовірних зусиль

До присутніх на церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступив мистецтвознавець, заслужений діяч мистецтв України  Вадим Скуратівський.

Дізнатися більше
   

Наша дорога до Шевченка – це наша дорога до самих себе

Оксана Забужко

 На церемонії оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, виступила письменниця Оксана Забужко.

Дізнатися більше
   
list_ushenko_01

list_from_ministry