Головна / Новини

Новини

Час звернутися до Шевченка

_Q0G8550__

 Церемонію оголошення результатів першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка, відкрила Голова наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко, яка звернулася до присутніх з наступними словами.

Дізнатися більше
 

Оголошено переможців першого етапу Конкурсу кінопроектів

_Q0G8848__

22 листопада в Українському Домі відбулась церемонія оголошення переможців першого етапу Конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Дізнатися більше
   

Дуже важливо, щоб тему Шевченка суспільство відчуло як свою

Таку думку висловила голова наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Віра Ульянченко у розмові з кореспондентом «Комсомольської правди в Україні».

Дізнатися більше
   

Журі визначило переможців

15 листопада відбулось підсумкове засідання журі першого туру Конкурсу кінопроектів на кращий ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка, на якому  визначено трьох переможців.

Дізнатися більше
   

Перший етап конкурсу кінопроектів вийшов на фінішну пряму

15 листопада відбудеться підсумкове засідання журі, яке визначить кращі сценарні заявки  на  ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
   

Подачу сценарних розробок завершено

Відповідно до умов конкурсу кінопроектів Всеукраїнський благодійний фонд «Велика родина» завершив прийом сценарних заявок (тритментів) на кращий ігровий повнометражний фільм про Тараса Григоровича Шевченка.

Дізнатися більше
   

З’явились перші учасники конкурсу

До Фонду «Велика родина» надійшли перші сценарні розробки (тритменти) на конкурс кінопроектів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Вони передані на розгляд журі конкурсу.

Дізнатися більше
   
list_ushenko_01

list_from_ministry