Головна / Новини

Новини

 

Вітаємо юну чемпіонку!

IMG_3344

Минулого року,завдяки підтримці Благодійного фонду «Велика родина», юна шахістка Вероніка Верем»юк  отримала можливість взяти учать у двох важливих шахових турнірах, які сприяли її спортивному зростанню. Нещодавно пройшов чемпіонат України з шахів серед дівчат до 10 років, на якому Вероніка здобула перемогу та стала чемпіонкою Україні у своїй віковій групі.

Благодійний фонд «Велика родина» вітає Вероніку Верем'юк з перемогою!


 

 

 

 

Виховання Шевченком

clip_image002

21  квітня 2015 року за підтримки Благодійного фонду «Велика родина» відбулася педагогічна конференція "Мистецька спадщина Т.Г.Шевченка як важливий чинник національно-патріотичного виховання учнівської молоді" для керівників методичних об’єднань учителів української мови та літератури.

На конференції  презентовано спецвипуск міжнародного ділового журналу «Image.ua», видання «Тарас Шевченко. 200 років». Журнал про унікальні факти із життя та творчості Т.Г.Шевченка  представлено головою Наглядової ради Благодійного фонду «Велика родина» Вірою Ульянченко.

 

Дізнатися більше
   

Свято дитячої творчості «Діти за майбутнє України»

DSC_0131


 

28 березня у концертному залі  Українського Дому відбулося свято дитячої творчості - фінальний гала-концерт «Діти за майбутнє України».


Захід проводився під егідою Міністерства соціальної політики України. Організаторами виступили – Всеукраїнський журнал «Ukrainian People» та Благодійний фонд «Велика родина».

На концерті були присутні діти-переселенці із батьками з місць компактного проживання на Київщині. На сцену вийшли 40 юних виконавців зі Львова, Харкова, Дніпропетровська, Києва, Луганська, Донецька, Житомира, Луцька, Рівного, Тернополя та інших міст України.

Дізнатися більше
 

Анонсуємо дитяче свято

ditu1__

 

28 березня 2015р. о 16.00 у концертному залі  Українського Дому відбудеться фінальний гала-концерт фестивалю української культури, творчості і талантів «Діти за майбутнє України».

Дізнатися більше
   

ПРОЩА ПО УКРАЇНІ

DSC_1413__


Цьогоріч, вперше за останні роки,офіційні заходи з нагоди роковин Великого терору 1937-1038 років, які відбуваються в урочищі Сандармох та на Соловецьких островах, у зв’язку з агресією Росії відносно нашої держави  не змогла  відвідати українська делегація.

Дізнатися більше
 

Святкуємо День Незалежності під Прапором України

DSC_0833__


Святкуємо День Незалежності під Прапором України

 

За підтримки Благодійного фонду «Велика родина» 23 серпня у Вінниці відбулося велике міське свято.  У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України після реконструкції  відкрилася  площа Тараса Шевченка, де у березні встановлено пам’ятник  Великому Кобзареві. У своєму виступі в. о. міського голови Сергій Моргунов  зазначив: «Нещодавно громада міста Вінниці разом з благодійними фондами  «Велика родина» та «Подільська громада» зібрали кошти і встановили пам’ятник Тарасу Шевченку. Я вдячний всім, хто підтримав цю ініціативу, а також людям, які вклали сюди свою душу, серце та чимало праці».
Дізнатися більше
   

Шевченко.Проектbanner2