Головна / Фото і відео / Фото / Каталог робіт учасників арт-пленера «Шевченко. Молодий погляд» (великі)
Фото - Каталог робіт учасників арт-пленера «Шевченко. Молодий погляд» (великі)
Гринько Ілля 9 років,БДЮТ «Дивоцвіт»
Гринько Ілля 9 ...
Чернова Олена 5 років
Чернова Олена 5...
Кривоногова Дар’я, Центр творчості «Шевченківець», Технічний ліцей Шевченківського р-ну
Кривоногова Дар...
Карабак Є.,Центр творчості «Шевченківець», Технічний ліцей Шевченківського р-ну
Карабак Є.,Цент...
Півень Анастасія, Центр творчості «Шевченківець», Технічний ліцей Шевченківського р-ну
Півень Анастасі...
Резріченко Костянтин 7 клас,ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Резріченко Кост...
Кожуховська Маргарита 12 років, Дитяча школа мистецтв № м. Києва
Кожуховська Мар...
Матвєєв Єгор, Київська Дитяча художня школа №9
Матвєєв Єгор, К...
Головко Катерина, Школа мистецтв, Деснянський р-н
Головко Катерин...
Фуртатенко Євгенія 13 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Фуртатенко Євге...
Соловйова Софія 1 клас, Школа мистецтв №9
Соловйова Софія...
Левченко Михайло 8А клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Левченко Михайл...
Зіневич Олена 16 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Зіневич Олена 1...
Літвінчук Поліна 3 клас, ДШ №9, м.Бортничі
Літвінчук Полін...
Гузік Дмитро 16 років, Київський палац дітей та юнацтва
Гузік Дмитро 16...
Бичкова Катерина 10 клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Бичкова Катерин...
Заїка Ярослав 10 клас,ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Заїка Ярослав 1...
Солохіна Анастасія 10 клас,ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Солохіна Анаста...
Коросташ Поліна 11 лет, Київський палац дітей та юнацтва
Коросташ Поліна...
Бурінкова Ганна 14 років, ДХШ №11
Бурінкова Ганна...
Бударіна Софія 11 років,Київський палац дітей та юнацтва
Бударіна Софія ...
Петрович Марія 15 років,ДХШ №11
Петрович Марія ...
Дмитрієва Анастасія 12 років, ДХШ №11
Дмитрієва Анаст...
Холін Ілля, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Холін Ілля, ДХС...
Шевченко Лілія 10 клас,ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Шевченко Лілія ...
Малюта Тетяна 13 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Малюта Тетяна 1...
Панчук Марія 13 років
Панчук Марія 13...
Овчаренко Ярослава 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Овчаренко Яросл...
Пастернак Максим, Київський палац дітей та юнацтва
Пастернак Макси...
Малярчук Ольга, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Малярчук Ольга,...
Старчук Пилип
Старчук Пилип
Наюк Юлія, Київська Дитяча художня школа №9
Наюк Юлія, Київ...
Тимошенко Анна, Київська Дитяча художня школа №9
Тимошенко Анна,...
Приплавко Ірина, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Приплавко Ірина...
Кізілов Ігор, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Кізілов Ігор, Д...
Макаренкова Поліна, ДШМ №6 ім. Г.Л. Жуковського
Макаренкова Пол...
Близнюк Максим 14 років, ПДЮ ДХС Печерського р-ну
Близнюк Максим ...
Мітькіна Анастасія 13 років, ДШМ №3
Мітькіна Анаста...
Медведєва Євдокія 12 років, КДШМ №8
Медведєва Євдок...
Лапушин Костянтин, ВМК КДТМ
Лапушин Костянт...
Лавриненко Інна 15 років, ПДЮ ДХС Печерського р-ну
Лавриненко Інна...
Еншина Заріна, ДШМ №6 ім. Г.Л. Жуковського
Еншина Заріна, ...
Філатова Юлія 14 років,КДШМ №8
Філатова Юлія 1...
Саченко Юлія 8 років, КДШМ №8
Саченко Юлія 8 ...
Мільчина Каріна 14 років, ДШМ №6 ім. Г.Л. Жуковського
Мільчина Каріна...
Мацвєйко Юлія, ДХШ №5
Мацвєйко Юлія, ...
Шишук Діана, ДХШ №5
Шишук Діана, ДХ...
Сучок Поліна, ДХШ №5
Сучок Поліна, Д...
Черв’ячкова Поліна, ДХШ №5
Черв’ячкова Пол...
Парахонько Марина, ДХШ №5
Парахонько Мари...
Щербок Владислав 14 років, ДХШ №5
Щербок Владисла...
Малярчук Ольга, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Малярчук Ольга,...
Рябіш Анна 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Рябіш Анна 14 р...
Міненко Ірина, Народний художній колектив студії образотворчого мистецтва «Юний художник»
Міненко Ірина, ...
Евицька В., Голосієвський р-н
Евицька В., Гол...
Сироватка Діана 10 років, ПДЮ ДХС Печерського р-ну
Сироватка Діана...
Смоленська Олександра 15 років, ПДЮ ДХС Печерського р-ну
Смоленська Олек...
Гринько Тетяна 14 років, ПДЮТ «Дивоцвіт»
Гринько Тетяна ...
Резніков Георгій, ДОЕЦ Оболонського р-ну
Резніков Георгі...
Панфьорова Тетяна12 років, ДШМ №6 ім. Г.Л. Жуковського
Панфьорова Тетя...
Голубєва Олена, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Голубєва Олена,...
Свистунова Анастасія 12 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Свистунова Анас...
Казакова Юлія, ДШМ №6
Казакова Юлія, ...
Зубкова Ія, ДОЕЦ Оболонського р-ну
Зубкова Ія, ДОЕ...
Козачинська Уляна 11 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Козачинська Уля...
Зуєвич Вероника 8 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Зуєвич Вероника...
Ричко Олеся 15 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Ричко Олеся 15 ...
ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка, Народний художній колектив студії образотворчого мистецтва «Юний художник»
ДХСШ ім.Т.Г. Ше...
Шпулій Дарія 9 років, Школа мистецтв Деснянського району студія «Колорит»
Шпулій Дарія 9 ...
Юрченко Надія, БДЮТ, Голосіївського району
Юрченко Надія, ...
Вороб’єнко Анастасія  16 років, БДЮТ, Голосіївського району
Вороб’єнко Анас...
Дементьєва Анастасія, БДЮТ, Голосіївського району
Дементьєва Анас...
Лукашевич Вероніка 12 років, Студія «Ліхтар»
Лукашевич Верон...
Дубина Софія 12 років
Дубина Софія 12...
Волинська Анна 11 років, Київська Дитяча академія мистецтв
Волинська Анна ...
Махно Софія 11 років
Махно Софія 11 ...
Махно Софія 11 років, Київська Дитяча академія мистецтв
Махно Софія 11 ...
Белінська Віолетта, Дніпровський р-н
Белінська Віоле...
Сакада Ольга 11 років, КДШМ №1
Сакада Ольга 11...
Телега Іра 9 років
Телега Іра 9 ро...
Степанович Ярослав, КДШМ №5
Степанович Ярос...
Кобилова Мелана 11 років, Студія юних художників
Кобилова Мелана...
Коцюбинська Марина 14 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Коцюбинська Мар...
Лисовець Петро, ДШМ ім. С. Турчака
Лисовець Петро,...
Батер Анастасія 10 років, ЦТ «Шевченківець»
Батер Анастасія...
Король Вероніка, ДШМ ім. С. Турчака
Король Вероніка...
Угренюк Аннабель, КПДЮ
Угренюк Аннабел...
Веригіна М., ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Веригіна М., ДХ...
Сунборська  Вероніка, НВК Солом’янського р-ну, Гурток образотворчого мистецтва
Сунборська Вер...
Росланкіна Дар’я 10 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Росланкіна Дар’...
Майстренко Ірина, БДЮТ «Дивоцвіт»
Майстренко Ірин...
Рижов Володимир 12 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Рижов Володимир...
Петриченко Анастасія 10 років , БДЮТ «Дивоцвіт»
Петриченко Анас...
Скипор Валерія 11 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Скипор Валерія ...
Мещеряков Ігор 12 років, ДШМ №4
Мещеряков Ігор ...
Овсяннікова Марія,ДХШ №5
Овсяннікова Мар...
Белюстін Максим, Палац дітей та юнацтва
Белюстін Максим...
Гунько Максим 11 років, Будинок дитячої творчості Подільського р-ну
Гунько Максим 1...
Яковлева Олександра 10 років , Будинок дитячої творчості Подільського р-ну
Яковлева Олекса...
Муравйов Максим 9 років, Будинок дитячої творчості Подільського р-ну
Муравйов Максим...
Лідова Ліза 10 років, КДШМ №2 ім М.І. Вериківського
Лідова Ліза 10 ...
Давиденко Софія 9 років, КДШМ №2 ім М.І. Вериківського,
Давиденко Софія...
Банкерт Анастасія 12 років, КДШМ №2 ім М.І. Вериківського
Банкерт Анастас...
Сушко Деніза 13 років, Школа інтернат №14, Дніпроський р-н
Сушко Деніза 13...
Васильєва Вікторія, Школа інтернат №14, Дніпроський р-н
Васильєва Вікто...
Мушинська Ольга, Школа інтернат №14, Дніпроський р-н
Мушинська Ольга...
Товстик Олександра 13 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Товстик Олексан...
Нарольська Любов 12 років, ДШ №9, м. Бортничі
Нарольська Любо...
Липчук Тамара, ДШ №9, м. Бортничі
Липчук Тамара, ...
Пальцун К., ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Пальцун К., ДХС...
Сарницька Аріна 13 років, Київська дитяча академія мистецтв
Сарницька Аріна...
Збаращенко Олександра 15 років, КДШМ №8
Збаращенко Олек...
Чуханова Оксана 11 років, КДШМ №8
Чуханова Оксана...
Юрченко Тетяна 12 років, ДМШ №31
Юрченко Тетяна ...
Чепара Анна-Софія 11 років, ДХШ №7
Чепара Анна-Соф...
Заворотня Надія 16 років, ДХШ №3
Заворотня Надія...
Подобедова Валентина 13 років, ДХШ №3
Подобедова Вале...
Петрик Ірина 12 років, ДХШ №3
Петрик Ірина 12...
Буряк Катерина, ДХШ №3
Буряк Катерина,...
Осадчий Юра, ДХШ №3
Осадчий Юра, ДХ...
Кривошей Богдан, КДШМ №1
Кривошей Богдан...
Назаренко Марія, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Назаренко Марія...
Пирог Євгенія, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Пирог Євгенія, ...
Гардон Катерина 16 років, Школа №7 ім  Сержа Лефаря
Гардон Катерина...
Романенко Олександра 13 років, ДХШ №2
Романенко Олекс...
Верпаховська Ольга 13 років,ДХШ №2
Верпаховська Ол...
Кухарчук Уляна 13 років, ДХШ №2
Кухарчук Уляна ...
Гуляєва Ольга 14 років, ДХШ №2
Гуляєва Ольга 1...
Чернявський Олег 13 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Чернявський Оле...
Сперкач Марія, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Сперкач Марія, ...
Кушнир Веста 12 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Кушнир Веста 12...
Босян Юлія, ВМККДАМ
Босян Юлія, ВМК...
Ніколаєвська Єлизавета, Академія мистецтв
Ніколаєвська Єл...
Новаторова Людмила, ДШМ ім. С. Турчака
Новаторова Людм...
Барсук Юлія 15 років, ДХШ №2
Барсук Юлія 15 ...
Мирська О., ЦТ «Шевченківець»
Мирська О., ЦТ ...
Якимова, ЦТ «Шевченківець»
Якимова, ЦТ «Ше...
Ельханді Адам, НВК гр. образотворчого мистецтва
Ельханді Адам, ...
Мавринкова Анастасія 11 років, ЦТ «Шевченківець»
Мавринкова Анас...
Хорошун Ангеліна 9 років, ДОЕЦ Оболонського р-ну
Хорошун Ангелін...
Левикіна Іванна, ДОЕЦ Оболонського р-ну
Левикіна Іванна...
Степаненко Дар’я , ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Степаненко Дар’...
Бондаренко Нікіта, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Бондаренко Нікі...
Чуднова Анна 14 років, ДХШ №2
Чуднова Анна 14...
Шитино Дар’я 13 років, КДШМ №5
Шитино Дар’я 13...
Совинова Ірина 12 років, КДШМ №5
Совинова Ірина ...
Атаманюк Анна, КДШМ №5
Атаманюк Анна, ...
Павлова Даяна, ДХШ №2
Павлова Даяна, ...
Когут Марія 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Когут Марія 14 ...
Г. Анна-Марія, ДХШ №10
Г. Анна-Марія, ...
Котяхова Євгенія 12 років, ДШ №9, м.Бортничі
Котяхова Євгені...
Марковська Аліна 15 років, КДШМ №1
Марковська Алін...
Шульгін Данило 12 років, Школа №5 ім. Ревуцького
Шульгін Данило ...
Бернацька Яна 13 років, КПДЮ
Бернацька Яна 1...
Неприцька Олеся, Палац дітей та юнацтва
Неприцька Олеся...
Сніжко Олена, Школа №14 Дніпровського р-ну
Сніжко Олена, Ш...
Рузимухаммедова Шахина, Школа №14 Дніпровського р-ну
Рузимухаммедова...
Шевчук Вікторія, ДШМ ім. С. Турчака
Шевчук Вікторія...
Антоненко Світлана, ДШМ ім. С. Турчака
Антоненко Світл...
Коробченко К., Школа  №14 Дніпровського р-ну
Коробченко К., ...
Конопльов Павло, Палац дітей та юнацтва
Конопльов Павло...
Неприцький Даніїл, Палац дітей та юнацтва
Неприцький Дані...
Жук Олександр 15 років, Школа №5 ім. Ревуцького
Жук Олександр 1...
Дьяченко Катерина 15 років, ДХШ №3
Дьяченко Катери...
Панченко Поліна 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Панченко Поліна...
Погородняя Таїсія 8 років, ЦДЮТ Солом’янського р-ну
Погородняя Таїс...
Конопльова Дар’я
Конопльова Дар’...
Невінчана Наталія 11 років, КДШМ №2 ім М.І. Вериківського
Невінчана Натал...
Єханурова Тетяна 10 років, КДХШ №1
Єханурова Тетян...
Панченко Поліна 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Панченко Поліна...
Бартосік Анна 16 років, КДАМ
Бартосік Анна 1...
Бартосік Анна 16 років, КДАМ
Бартосік Анна 1...
Бєлюстін Максим, Палац дітей та юнацтва
Бєлюстін Максим...
Шабліовська Діана, КПДЮ
Шабліовська Діа...
Овчаренко Валерія 14 років, ДШМ№3
Овчаренко Валер...
Очерклевич Богдан, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Очерклевич Богд...
Щиголь Євген 15 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Щиголь Євген 15...
Щербатко Христина, Школа №78
Щербатко Христи...
Кондратенко Юлія, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Кондратенко Юлі...
Проценко Денис 14 років, ДШМ №3
Проценко Денис ...
Крупієвська Марія, Кловський ліцей
Крупієвська Мар...
Крупієвська Дарина, Кловський ліцей
Крупієвська Дар...
Столярчук Пилип, КДДЮ
Столярчук Пилип...
Фокіна Владислава 14 років, КДХШ №7
Фокіна Владисла...
Канафоцька Любава 10 років, КДХШ №7
Канафоцька Люба...
Руджері Маргарита 12 років, ДШМ №4
Руджері Маргари...
Булгакова Ірина 12 років, ДШМ №4
Булгакова Ірина...
Сидорова Анна 5-й клас, КДШМ №1
Сидорова Анна 5...
Шивнюк Дар’я 14 років, КДШМ №3
Шивнюк Дар’я 14...
Кабакова Ангеліна 10 років, КДШМ №1
Кабакова Ангелі...
Корінчук Валерія 10 років, КДШМ №1
Корінчук Валері...
Андрушко Юлія, ЦТ «Шевченківець»
Андрушко Юлія, ...
Слабковська Марія 15 років, КДШМ №1
Слабковська Мар...
Кочерга Михайло 13 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Кочерга Михайло...
Коптілова Катерина, ДШМ №5
Коптілова Катер...
Коптілова Катерина, ДШМ №5
Коптілова Катер...
Ященко Марія, КДШМ №5
Ященко Марія, К...
Буренко Анастасія 16 років, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Буренко Анастас...
Школа №7 ім.  Сержа Лефаря, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Школа №7 ім. С...
Аніщенко Денис 11 років, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Аніщенко Денис ...
Біла Ляля 10 років, Школа №7 ім.  Сержа Лефаря
Біла Ляля 10 ро...
Бондарець Анна  10 років, ДШ №9, м. Бортничі
Бондарець Анна ...
Данильчук Анна 12 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Данильчук Анна ...
Кільдерев Михайло 10 років, КДШМ № 5
Кільдерев Михай...
Журавльова Анастасія 12 років, КДШМ №1
Журавльова Анас...
Янкова Надія 12 років, ДШ №9, м. Бортничі
Янкова Надія 12...
Гречкосій Влада 13 років, КДШМ №1
Гречкосій Влада...
Овсяннікова Полина, КДШМ №10
Овсяннікова Пол...
Савіна Маргарита 12 років, ХШ № 11
Савіна Маргарит...
Мороз Богдан 15 років, ДШМ №9
Мороз Богдан 15...
Ящук Дарина, ДХШ № 10
Ящук Дарина, ДХ...
Варикаша Ольга 13 років, КДШМ № 5
Варикаша Ольга ...
Шевернова Полина, ДШМ ім. С. Турчака
Шевернова Полин...
Кусаєва Христина 15 років, Ліцей № 171 «Лідер»
Кусаєва Христин...
Ульянченко Леонід 15 років, Ліцей № 171 «Лідер»
Ульянченко Леон...
Ульянченко Леонід 15 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Ульянченко Леон...
Водоп’янова Діна 11 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Водоп’янова Дін...
Воронова Анастасія  11 років, КДШМ №2 ім М.І. Вериківського
Воронова Анаста...
Свістунова Марта 8 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Свістунова Март...
Бабійчук Віка 16 років, БДЮТ, Голосіївського району
Бабійчук Віка 1...
Дворинчук Анастасія 12 років, БДЮТ, Голосіївського району
Дворинчук Анаст...
Дворинчук Анастасія 12 років, БДЮТ, Голосіївського району
Дворинчук Анаст...
Габрильчук Вероніка 12 років, БДЮТ, Голосіївського району
Габрильчук Веро...
Іванов Тарас 12 років, ДХШ № 11
Іванов Тарас 12...
Філімонова Катерина, Школа інтернат, №11 Дніпровський район
Філімонова Кате...
Сушицький Олександр 10-й клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Сушицький Олекс...
ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
ДХСШ ім.Т.Г. Ше...
Горлова Полина, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Горлова Полина,...
Бермічев Володимир 7 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Бермічев Володи...
Вовкун Андрій 5 років
Вовкун Андрій 5...
Вовкун Андрій 5 років
Вовкун Андрій 5...
Шпаченко Катерина, Школа мистецтв №9
Шпаченко Катери...
Філімонова Юлія  11 років, Школа інтернат  №14
Філімонова Юлія...
Бульба Тетяна 10 років, Будинок дитячої творчості Подільського району
Бульба Тетяна 1...
Муравйов Валерій 9 років, Будинок дитячої творчості Подільського району
Муравйов Валері...
Бойко Анна 8-й клас, Школа інтернат  №14
Бойко Анна 8-й ...
Сбитова Діана 13 років, Школа інтернат  №14
Сбитова Діана 1...
Будаш Настя 14 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Будаш Настя 14 ...
Гаврилюк Варя 6 років, ЦДЮТ  Солом’янського району
Гаврилюк Варя 6...
Дмитракова Полина 10 років, ДХШ №10
Дмитракова Поли...
Єпіфанова М., ДХШ №10
Єпіфанова М., Д...
Зеленіна Анастасія 12 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Зеленіна Анаста...
Єханурова Оля 11 років, КДХШ №1
Єханурова Оля 1...
Левченко Артем 9 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Левченко Артем ...
Сонцев Максим 10 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Сонцев Максим 1...
Букіна Ольга 13 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит
Букіна Ольга 13...
Столярчук Володимир, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Столярчук Волод...
Узунов Артур, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Узунов Артур, М...
Коноплев Павло 12 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Коноплев Павло ...
Фещенко Анастасія 5-й клас, Школа інтернат  №14
Фещенко Анастас...
Посунько Антонина, ДШМ ім. С. Турчака
Посунько Антони...
Танцюра Анастасія 10 років , Школа мистецтв №9
Танцюра Анастас...
Сдобнякова Анастасія, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Сдобнякова Анас...
Чепель Вероніка 16 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Чепель Вероніка...
Фуртатенко Іоанна, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Фуртатенко Іоан...
Хоменко Наталія, ЦДЮТ  Солом’янського району
Хоменко Наталія...
Чан Нгок Лінь 9 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Чан Нгок Лінь 9...
Середа Наталія 8 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Середа Наталія ...
Купрієнко Юлія 9 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Купрієнко Юлія ...
Новоселецька Вероніка 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Новоселецька Ве...
Ольшевська Катерина 12 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Ольшевська Кате...
Данильцева Марина 15 років, Школа образотворчого мистецтва «Палітра»
Данильцева Мари...
Новицька Діана, КДШМ № 1
Новицька Діана,...
Муха Валерія 10 років, КДШМ № 1
Муха Валерія 10...
Квачук Ірина, ДХШ № 3
Квачук Ірина, Д...
Нарольський Олександр 10 років, ДШМ № 9
Нарольський Оле...
Масленченко Олександра 9 років, ДШМ № 4 Дарницького району
Масленченко Оле...
Данилов Олександр  10 років, ДШМ № 4 Дарницького району
Данилов Олексан...
Закалюхін Михайло, КДХШ № 10
Закалюхін Михай...
Машковська Анна 11 років, ДХШ №7
Машковська Анна...
Савенок Марія 10 років, ДХШ №7
Савенок Марія 1...
Романченко Юля 10-й клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Романченко Юля ...
Забеліна Олександра 10-й клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Забеліна Олекса...
Сидоренко Вероніка 10 клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Сидоренко Верон...
Іленберг Клаудіа 13 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Іленберг Клауді...
Пелехай Діана 13 років,ДХШ №7
Пелехай Діана 1...
Сулима Марія 12 років, ДХШ №7
Сулима Марія 12...
Скрібець Віта, КДХШ № 9
Скрібець Віта, ...
Єлфімов Ігор 13 років, Школа мистецтв Деснянського районного управління освіти
Єлфімов Ігор 13...
Подворко Марина 14 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Подворко Марина...
Войтенко Олеся 5 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Войтенко Олеся ...
Осмоловська Марина 10-й клас, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Осмоловська Мар...
Жорновий Кирило, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Жорновий Кирило...
Юхновський Микола 10 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Юхновський Мико...
Кіба Віталіна 7 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Кіба Віталіна 7...
Євсюкова Катерина 8 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Євсюкова Катери...
Лесик Андрій 9 років, ММЦК ПДЮ Київський палац дітей та юнацтва
Лесик Андрій 9 ...
Бузанова Полина 14 років, Школа мистецтв №3
Бузанова Полина...
Стародубець Алина 10 років, ДХШ № 4
Стародубець Али...
Ільченко Наталія 10 років, ДХШ № 4
Ільченко Наталі...
Дивнич Богдан 8 років, ДХШ № 4
Дивнич Богдан 8...
Шинкаренко Анастасія 7 років, ДХШ № 4
Шинкаренко Анас...
Шинкаренко Анастасія 7 років, КДШМ № 8
Шинкаренко Анас...
Сусло Анастасія 14 років, ДШМ № 3
Сусло Анастасія...
Трикозенко Даніїл 10 років, ДШМ № 6 ім. Г. Л. Жуковського
Трикозенко Дані...
Бандак Ірина 16 років, ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка
Бандак Ірина 16...
Смігановська Дар’я 14 років, ДШМ № 6 ім. Г. Л. Жуковського
Смігановська Да...
Романова Марія, ДОЕЦ Оболонського р-н
Романова Марія,...
Романова Дар’я, ДОЕЦ Оболонського р-н
Романова Дар’я,...
Олійник Тетяна 10 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Олійник Тетяна ...
Шадріна А., ДХШ № 5
Шадріна А., ДХШ...
Мехед Олена12 років, ДХШ № 4 Подільного р-н
Мехед Олена12 р...
Кукайло Марія 9 років, ПДЮ ДХС Печерського р-н
Кукайло Марія 9...
Заярнюк Анастасія, Київська дитяча школа № 9
Заярнюк Анастас...
Кохан Ірина10 років, ПДЮ ДХС Печерського р-н
Кохан Ірина10 р...
Осадча Поліна13 років, Київська Дитяча Академія мистецтв
Осадча Поліна13...
Крижанівська Анна, ДОЕЦ Оболонського р-н
Крижанівська Ан...
Гордійчук Дар»я10 років, БДЮТ «Дивоцвіт»
Гордійчук Дар»я...
Лавриненко Арсен1й клас, Школа мистецтв № 9
Лавриненко Арсе...
Фролов Іван, ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка
Фролов Іван, ДХ...
Гарбаренко Христина12 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Гарбаренко Хрис...
Олейніков Артем12 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Олейніков Артем...
Луценко Валерія13 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Луценко Валерія...
Овсієнко Катерина5-й клас, Школа мистецтв Деснянського р-н
Овсієнко Катери...
Леонтьева Марія 12 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Леонтьева Марія...
Кобиліна Влада10 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Кобиліна Влада1...
Комарницька Леокадія11 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,студія «Колорит»
Комарницька Лео...
Убий-Вовк Артем16 рок, БДЮТ Голосіївського р-н
Убий-Вовк Артем...
Василенко-Шереметьева Марія13 років, Музична школа № 31, відділ образотворчого мистецтва
Василенко-Шерем...
Натальчук Катерина11 років, Відділ образотворчого мистецтва,школа № 31
Натальчук Катер...
Свилрицкон Д.8-Б, ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка
Свилрицкон Д.8-...
Андрусенко Кирил8 клас, ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка
Андрусенко Кири...
Дідевич Ю., ДОЕЦ Оболонського р-н
Дідевич Ю., ДОЕ...
Муляр Ігор10 років, КДШМ № 1
Муляр Ігор10 ро...
Бондарчук Ольга10 років, ДОЕЦ Оболонського р-н
Бондарчук Ольга...
Гадаєва Ліза, ДОЕЦ Оболонського р-н
Гадаєва Ліза, Д...
Скепер Тая, ДОЕЦ Оболонського р-н
Скепер Тая, ДОЕ...
Калиничева Марія11 років, Школа № 106
Калиничева Марі...
Пономаренко Катя, ДОЕЦ Оболонського р-н
Пономаренко Кат...
Суковата Дарина12 років, Школа № 78 Печерського р-н
Суковата Дарина...
Поплавська Марія, Київська дитяча художня школа № 9
Поплавська Марі...
Ткачова Анастасія11 років, Школа мистецтв Деснянського р-н,управління освіти
Ткачова Анастас...
Убий-Вовка Денис15 років, БДЮТ Шевченківського р-н
Убий-Вовка Дени...
Чуян Андрій15 років, ПДЮ ДХС,Печерського р-н
Чуян Андрій15 р...
Шевченко Андрій8 клас, ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка
Шевченко Андрій...
Огаркова Вікторія14 років, ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка
Огаркова Віктор...
Погорілий Анатолій16 років, БДЮТ Голосіївського району
Погорілий Анато...
Бринзак Аліна13 років, Романо-германська гімназія №123, Подільського району
Бринзак Аліна13...
 
 
 

banner2