20 травня у харківській галереї «Маестро» відкрито художню виставку «Наш Тарас», присвячену 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.

В експозиції представлено роботи корифеїв харківської  школи живопису Євгена Єгорова, Віктора Ковтуна, Анатолія Кузьменка, Віктора Чауса та інших відомих митців.

На суд шанувальників образотворчого мистецтва вперше представлено новітні роботи, написані під час двох спеціально організованих за підтримки Фонду шевченківських пленерів у Седневі. Це полотна Василя Корчинського, Олени Хомякової, Сергія Скріпіцина, Олександра Ступака.

Спадкоємність  шевченкової теми підкреслює графічна частина  вернісажу. У малому залі галереї представлено естампи харківських художників, які свого часу створювалась до 150- річчя Шевченка. Через 50 років безцінне зібрання з приватної колекції знов виставлено на публіку.

Виставка працюватиме до 22 травня.